Kā izvēlēties piemērotāko ātro kredītu?

Situācijās, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties iespējams neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Ko ņemt vērā pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst aizdevēju izvirzītām prasībām. Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar aizņemšanās noteikumiem un rūpīgi izvērtē savu maksātspēju.

Tev jābūt ar regulāriem ienākumiem

Nereti rodas jautājums – vai tiek izsniegts kredīts bez darba? Izvērtējot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne vien darba alga, bet arī citi pastāvīgie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi oficiāli ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, turklāt tā ir pietiekama, lai spētu bez problēmām veikt kredīta atmaksu, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba vai kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Tev jāatbilst kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Vēl viens faktors, kas jāņem vērā pirms aizdevuma noformēšanas – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka lielākoties ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču ir arī tādi kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Kredīta saņemšanā nozīme ir arī kredītvēsturei. Jāņem vērā – ātrais aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi nav pieejams.

Ātro kredītu priekšrocības

Pie vairākiem aizdevējiem pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināti procenti. Pēc noteiktā laika jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem pieejami nav.

Bezmaksas kredīts ir laba izdevība saņemt nepieciešamo summu un nepārmaksāt . Tomēr krediti bez procentiem ir izdevīgs risinājums tikai tad, ja tiek atmaksāti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamiem sarežģījumiem nākotnē.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

Vēlies aizņemties izdevīgi? Izmanto kredītu kalkulatoru!

Lai saņemtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noder, ja ir vēlme noformēt kredītu uz ilgāku laika posmu, jo ļauj iegūt priekšstatu par ikmēneša maksājumiem. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī pie nebanku aizdevējiem nereti pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāpatur prātā, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs solis. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *