0

Lieliska itāļu un vietējā virtuve

Baltvilla ir daudzfunkcionāla – šeit atrodas gan numuriņi, gan arī restorāns, zāle sportam un vairākas citas telpas un pakalpojumi gan atpūtai, gan darbam.

Restorāns Baltezerā “Baltvilla” sastāv no atsevišķi nodalāmām zālēm, pa kuru logiem varat baudīt daiļus dabas skatus, savukārt restorāna šefpavārs parūpēsies par garšīgu maltīti. Restorāns Baltvilla savā ēdienkartē regulāri ievieto jaunus ēdienus, bet svētkos tiek piedāvāti dažādu veidu īpašie piedāvājumi. Taču, ja uzskatāt, ka restorāns Baltvilla ir piemērots kāzu, korporatīva pasākuma vai dzimšanas dienas norisei, vērts zināt – restorāns Baltvilla ir atvērts arī šada veida sadarbībai!

 

TEIPOŠANA IR IEDARBĪGS VEIDS MUSKUĻU UN KAULU TRAUMU ĀRSTĒŠANAI

Teipošana populāra kļuvusi salīdzinoši nesen, bet tas nemaina būtību – teipošana spēj tikt galā gan ar muskuļu, gan kaulu sasitumiem un traumām. Varētu likties – teipošana tiek pielietota tikai sportistu aprūpē, taču šis uzskats ir aplams, jo teipošana der jebkuram cilvēkam neatkarīgi no nodarbošanās. Ja arī Jums vajadzīga teipošana, dodieties uz Baltvillu, kur šī procedūra norisinās sertificētu fizioterapeitu gādībā, garantējot, ka teipošana tiks paveikta atbilstoši visaugstākajiem standartiem.

 

KONFERENČU TELPAS – VIENA NO BŪTISKĀKAJĀM KONFERENČU SASTĀVDAĻĀM

Konferenču telpas ir viena no sastāvdaļām, kas būtiski ietekmē konferences norisi. Ja vēlaties organizēt pasākumu pēc labākajiem standartiem, Jums noderēs Balttvillas konferenču telpas! Te kopā pieejamas trīs dažādu izmēru konferenču telpas, kuras var iekārtot pēc Jūsu mērķim, variējot gan krēslu skaitu un izkārtojumu, gan tehnisko aprīkojumu, kā arī citus aspektus. Bet pēc tam, kad konferenču telpas atstātas un konference noslēgusies, dalībnieki var palikt pa nakti kādā no ērtajiem numuriņiem.

 

PATĪKAMU BAUDĪJUMU DĀVĀ SPA VIESNĪCA

SPA viesnīca ir tieši tas, kas nepieciešams pēc garas un saspringtas darba dienas. Baltvillas SPA viesnīca piedāvā izbaudīt kādu no vairāk nekā 20 piedāvājumiem gan sievietēm, gan vīriešiem un/ vai pāriem. Lai Baltvillas SPA viesnīca būtu īpaši patīkama, SPA pakalpojumus šeit sniedz zinoši speciālisti, lietojot augstākās kvalitātes kosmētiku no pārbaudītiem zīmoliem.

 

SPORTA CENTRS IR LIELISKS VEIDS, KĀ RŪPĒTIES PAR FIZISKO FORMU

Lai rūpētos par savu fizisko kondīciju, lieti noder sporta centrs. Baltvillā esošais sporta centrs piedāvā daudzveidīgu aktīvo atpūtu un arī procedūras. Šeit pieejama teipošana, nodarbības grupās, kā arī individuāli, un, protams, neiztrūkstošs elements ir arī trenažieru zāle ar modernākajiem trenažieriem. Turklāt attiecīgais sporta centrs saviem klientiem piedāvā arī ļoti patīkamas cenas, kas kopā ar mājīgajām telpām un draudzīgo kolektīvu rada perfektu kombināciju.

 

Baltvilla dāvā iespēju atpūsties daudzveidīgi – izmēģiniet šīs viesnīcas sniegtās iespējas jau tūlīt!