Aktuāla izdevīga auto apdrošināšana? Ienāc LTAB.lv!

Octas, Kasko – jēdzieni, ar ko sastopas katrs autovadītājs, jo auto apdrošināšana ir nozīmīgs faktors. Auto apdrošināšana pasargā no izdevumiem gadījumos, kad noticis ceļu satiksmes negadījums. Ja vajadzīga auto apdrošināšana, būtiski izvērtēt vairākus variantus un izvēlēties izdevīgākos .

Viens no variantiem, kur atrodama informācija par apdrošināšanas jautājumiem, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā ltab.lv. Lai gan ltab.lv Kasko apdrošināšanas variantus nav iespējams salīdzināt , tomēr tur publicēti statistikas dati un vērtīgi padomi katram autovadītājam.

LTAB ir apvienotas visas tās apdrošināšanas sabiedrības, kurām ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vienkāršāk salīdzināt un atrast, kura ir lētākā OCTA polise.

 VISS, KAS TEV JĀZINA PAR OCTA POLISI

LTAB- izdevīgs variants, kā saprast, kura OCTA ir piemērotākā Tavai automašīnai. Ņemot vērā, ka šis birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev interesējošo informāciju varēsi atrast īpaši ērtā veidā – atliek vien ievadīt vajadzīgos datus meklētājā, lai pēc brīža jau saņemtu aktuālo informāciju par to, kurš apdrošinātājs sniedz visizdevīgāko OCTA .

Pie LTAB pieejama ne tikai informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – ltab.lv Kasko un OCTA gribētāji var iepazīties ar dažādiem statistikas datiem, kā arī uzzināt citu vērtīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise vajadzīga, izbraucot ārpus Latvijas robežām un cita būtiska informācija.

LTAB ļaus, piemēram, pārbaudīt derīgumu apdrošināšanas vēstures izziņām vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat saņemama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī apdrošināšanas limitus.

Mājaslapā iespējams iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem nopērkama Octa polise.

LTAB piedāvā arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

AR MOBILO APLIKĀCIJU AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA VIENMĒR TAVĀ TELEFONĀ

Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne vien to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju var apdrošinātājam nosūtīt informāciju par satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, iespējams pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Lejupielādē aplikāciju bez maksas un izbaudi visas tās sniegtās priekšrocības – uzzini, kur iespējams nopirkt lētas Octas un saņem aktuālo informācijuērti un vienkārši. Ar aplikāciju Octas vēl ērtāk pieejamas!

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas vēl pieejamākas. Uzzinot informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi atrast par izdevīgākajām izmaksām.

Ltab.lv – lētas Octas . Ieskaties un izvēlies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *