Angļu valodas kursi bērniem!

angļu valodas kursiSaskaņā ar  darba tirgus pētījumiem, darba devēji augstu vērtē svešvalodu zināšanas un uzsver, ka angļu valoda bērniem jāsāk mācīt jau no pirmajiem dzīves gadiem. Tāpat tiek uzsvērts, ka īpaši jāveicina svešvalodu mācīšanās procesam, jo pēc tam divas iespējas: valodu kursi vai profesijai atbilstoši angļu valodas kursi .

Līdz ar to vārds mūžizglītība jāuztver kā iespēja paplašināt prasmju apvāršņus. Par to arī iestājas mācību centrs New Horizons, kas nodrošina valodu apguvi dažādās vecuma grupās. Mācību centrs New Horizons kopš 2007.gada īsteno 3 apmācību programmas: vispārīgie angļu valodas kursi, 15 dažādu valodu specializēti kursi visiem un angļu valoda bērniem.

APGŪSTIET SVEŠVALODU NO PAMATIEM VAI PAAUGSTINIET ESOŠĀS PRASMES

Ir pieņemts, ka jaunas valodas dažkārt ir ļoti grūti iemācīties, ja tiek īstenots neizportams apmācību process. Jāuzsver, ka svešvalodas ir viegli apgūstamas New Horizons, kas ir pieredzes bagāts mācību centrs un nodrošina iespējas paaugstināt valodu prasmes, apmeklējot šādus kursus:

 • Angļu valoda bērniem no 4 gadu vecuma;
 • Valodu kursi (krievu, spāņu franču, vācu u.c.);
 • Angļu valodas kursi gan pieaugušajiem, gan senioriem.

Tāpat jāatzīmē, ka mācību centrs New Horizons veic valodas apguvi ar dažādām priekšzināšanām:

 • Bez priekšzināšanām noderīgs kurss būs angļu valoda bērniem un jauniešiem;
 • Ar nenozīmīgām priekšzināšanām noderīgi būs valodu kursi gan jauniešiem un pieaugušajiem, gan senioriem;
 • Angļu valodas kursi ir noderīgi ikvienam jebkurā vecumā.

MŪSDIENĪGA NODARBĪBU VADĪŠANA NODROŠINA TEICAMUS REZULTĀTUS

Profesionāls mācību centrs, uz kuru doties, lai gūtu zināšanas, ir New Horizons. Šī mācību centra valodu kursi iesācējiem, angļu valodas kursi senioriem un angļu valoda bērniem ir iespēja paaugstināt izredzes darba tirgū. Jāatzīmē, ka mācību centrs New Horizons nodrošina iespēju ikvienam novērtēt apmācību kvalitātes līmeni, jo pirmā nedēļa (neatkarīgi no programmas: angļu valodas kursi, valodu kursi un angļu valoda bērniem klātienes formā ikvienam apmeklētājam ir bez maksas! Jāatzīmē, ka New Horizons īsteno mērķtiecīgu apmācībuprocesu vairāku iemeslu dēļ:

 • Apmācību vietā ir draudzīga gaisotne;
 • Valodu kursi ir orientēti uz sazināšanās kompetenču attīstīšanu;
 • Pieredzējuši mācībspēki īsteno programmu tā, ka angļu valodas kursi ir atbilstošs apmācāmo interesēm un vēlmēm;
 • Nodarbību cikls “Angļu valoda bērniem” tiek realizēts ar dažādām rotaļām un spēlēm;
 • Mācību centrs sekmē valodas kompetenču attīstīšanu arī papildus individuālajās komunikācijas prasmju nostiprināšanas nodarbības ar pedagogiem.

Paaugstiniet savu konkurētspēju, sākot ar rītdienu! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties atbilstošāko programmu Jūsu vēlmēm!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties prasmju paaugstināšanu jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *