Apdrošināšana Tavām vajadzībām

Nauda ir būtiska dzīves sastāvdaļa, kas dod zināmu drošības sajūtu. Tomēr dzīvē nekam nav nekādas garantijas, tāpēc finanses ir arī tā joma, kas var ietekmēt mūsu sirdsmieru. Sevišķi tas jūtams, kad finansiālā stabilitāte tiek ietekmēta vai kaut kas šajā sfērā neiet, kā plānots. Turklāt arī tad, kad viss šķiet kārtībā, jāņem vērā, ka viss var mainīties pēkšņi – nelaimes gadījums vai kāda cita nepatīkama situācija visu rūpīgi veidoto sistēmu var negatīvi ietekmēt vienā mirklī. Ir vairāki varianti, kā stresa līmeni mazināt – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.
Šobrīd piedāvājumā vairāki apdrošināšanas varianti – teju visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no populārākajām ir dzīvības apdrošināšana un apdrošināšana ceļojumiem. Ko tās paredz un kā tās noformēt? Lasi tālāk , lai saprastu vairāk!

Apdrošināšana Tavam sirdsmieram

Ja esi savas ģimenes apgādnieks, tad ir svarīgi ne vien apgādāt to šajā brīdī, bet gādāt arī par to, kas notiks, ja Tu par savu ģimeni vairs parūpēties nevarēsi – te piemērots variants var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana sniedz iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neparedzētās situācijās.
Dzīvības apdrošināšana noformējama vairākos līgumu variantos, no kuriem katrs piedāvā vairākas seguma formas un apmierina dažādas klientu prasības.
Jāsaka, ka apdrošināšanas polišu klāsts šobrīd ir diezgan daudzveidīgs – katram no tiem ir savi noteikumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko risinājumu un jūties pārliecināts par savu un savu tuvinieku nākotni!

Kādas iespējas piedāvā apdrošināšana ceļojumiem?

Lai cik rūpīgi plānots būtu ceļojums, tajā var notikt daudz kas neparedzēts – nokavēts lidmašīnas reiss, nozaudēta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir vien daži no iespējamiem riskiem. Lai nesabojātu sajūsmu par ceļojumu, laba iespēja var būt apdrošināšana ceļojumiem.
Ja aktuāla apdrošināšana ceļojumiem, daudz informācijas sameklēsi tiešsaistē – izveidoti gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi padomi, kas noteikti palīdzēs izdarīt labāko izvēli. Katra apdrošināšanas polise ietver vairākus riska segumus, tādēļ to viegli pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Īpaši aktuāli tas var būt, ja ceļojuma galamērķis ir ārpus Eiropas Savienības.
Pirms noformē apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami daudzpusīgs risku segums. Tik pat svarīgs ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir labs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, apdrošināšana ceļojumiem vai cita polise vilties neliks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *