Baltvilla piedāvā trīs dažādas ietilpības konferenču telpas

konferenču telpasVisticamāk, ar vārdiem “konferenču telpas” vairumam cilvēku asociējas 30 stāvu offisu ēka pašā pilsētas sirdī, līdz kam bieži ir sarežģīti nokļūt noslogotās satiksmes dēļ. Kā būtu, ja Jūs varētu pārcelt tikšanās uz kādu mierīgāku vietu, pie reizes paņemot līdzi ģimeni un izmantot laiku kā sava veida brīvdienas? Tāds variants pastāv, braucot uz Baltvillu! Baltvilla ir viesnīca, kas bāzēta blakus ViA Baltica (E67) maģistrālei. Kura konferenču zāle ir atbilstošākā Jūsu organizētā pasākuma viesu skaitam? Izvēlieties vienu no trīs!

AUGSTAS KLASES  KONFERENČU ZĀLE – VISS IEKĻAUTS

                Jebkurš pieredzējis semināru vadītājs zina, ka pievilcīgas un izremontētas konferenču telpas ir ārkārtīgi liels atvieglinājums un arī pozitīvāka publikas garastāvokļa pamats. Viesnīca piedāvā trīs dažādas ietilpības konferenču telpas, kur visās ir dabisks apgaismojums ar pasakainu skatu ārpus loga:

Zaļā konferenču zāle – līdz 100 cilvēkiem;

Oranžā konferenču zāle – līdz 30 cilvēkiem;

Dzeltenā konferenču zāle – līdz 25 cilvēkiem.

                Visas konferenču telpas ir aprīkotas ar gaisa cirkulācijas sistēmu, audio un video tehniku. Bez tam Baltvilla restorānā šefpavāri parūpēsies par kvalitatīvām tējas pauzēm un gardām pusdienām! Tā teikt – all inclusive jeb “viss iekļauts”!

KO PIEDĀVĀ BALTVILLA?

                Šaubu nav – ir pieejamas elegantas un priekšrocībām bagātas konferenču telpas. Protams, jāatceras, ka katra konferenču zāle sevī iemieso dabisko apgaismojumu, kas laužas cauri aiz loga esošajām priedēm. Ar ko vēl šī plašpielietojuma viesnīca Jūs pārsteigs? Baltvilla, pateicoties tās lokācijai un apsaimniekotaju rūpēm, ir viesnīca, kur ne tikai apmesties, bet arī lietderīgi izmantot gaišās diennakts stundas! Baltvilla piedāvājuma klāstā ietilpst arī:

Viesnīca ar 39 augstas kvalitātes istabiņām;

Īpaši piedāvājumi no Baltvilla SPA salona;

Baltvilla restorāns ar ēdienkarti un pavāriem;

Viesnīca ar prezidenta apartamentiem? Baltvilla Lieliski piemērots numuriņš jaunlaulātajiem;

Jums interesē auto stāvvieta? Šī viesnīca bez maksas nodrošina to līdz pat simts automašīnām;

Baltvilla ir 30 sekunžu attālumā no Baltezera veselības centra, kur variet palutināt savu ķermeni ar dažādu nodarbību un treneru atbalstu;

Piedevām, Baltvilla ir pāris kategorijās augsti novērtēta viesnīca tūrisma interneta vietnē TripAdvisor.

Fantastiski, vai ne? Jāsteidz pieteikt datumus, jo viesnīca ir regulāri noslogota! Baltvilla kontaktinformācija:

Galvenais kontakttālruņa nr.: +371 67840640

E-pasts: info@baltvilla.lv

Mājaslapa: www.baltvilla.lv

Lokācija: viesnīca bāzēta Baltezerā, Senču prospektā 45.

Baltvilla ir atvērta gan ziemā, gan vasarā, gan pavasarī, gan rudens sezonā – noorganizējiet savam paziņu lokam brīnišķīgus svinības katrā no tiem Jūs nenožēlosiet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *