Bērnu rati un gultas par izdevīgām cenām!

lejupielāde (2)Iekārtojot mājas, ikviens cenšās, lai visiem mājiniekiem, īpaši bērniem, nekā netrūktu. Lai mazulis holistiski attīstītos, ir vajadzīgas ne tikai spēles bērniem, piemēram, attīstošie LEGO konstruktori, bet arī augstas kvalitātes bērnu gultas. Savukārt komfortablām pastaigām parkā noderēs bērnu rati, kas aprīkoti ar drošu riteņu stopēšanas sistēmu, nodrošinās pret nelaimes gadījumiem. Tāpat indukcijas plītis veicinās iespējas uzburt neatkārtojamu ēdienu ik dienu, lai visa saime būtu priecīga.

Maltīšu meistarstiķus visai ģimenei palīdzēs uzburt ekonomiskas indukcijas plītis

Indukcijas plītis veicinās iespēju gatavot vēl radošāk, jo siltums tiek vienmērīgi izdalīts visā gatavošanas virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir īpaši iecienītas ne tikai mājsaimniecībās, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju gatavot ātrāk, ērtāk un lētāk, uzturot ēdienu ilgāk siltu ar šo moderno rīku, jo sildvirsma pat 2 stundas pēc gatavošanas beigām uztur siltumu. Indukcijas plītis veicinās dažādot ēdina gatavošanu, jo:

  • To tīrīšana neaizņem daudz laika;
  • Tās ir ērtas lietošanā un lētas ekspluatācijā;
  • Tās ir drošas bērniem.

Izturīgas bērnu gultas un izturīgi bērnu rati sniegs iespēju veltīt vairāk laika spēlēm un rotaļām

Pareiza bērnu gultas izvēle raksturos to, cik komfortabli būs gan Jums, gan Jūsu bērnam. Drošas bērnu gultas pamatā ir vidēji cieta guļamā zona un ietilpīga zona, kur glabāt visu bērna higiēnai nepieciešamo. Savukārt pastaigas ērtākas padarīs ergonomiski bērnu rati ar lielu somu un speciālu nodalījumu rotaļlietām. Jāņem vērā, ka neitrālas krāsas bērnu rati var būt pat labāka izvēle, ja ģimenē plānoti vairāk kā viens bērns. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāsagādā tādi, kas kalpos ilgi. Piedāvājumu aplūko šeit!

Attīstību veicinošie LEGO un citas noderīgas spēles bērniem attīstīs viņu pirkstu veiklību un loģisko domāšanu

Teicams sabiedrotais bērna attīstībā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO konstruktors. LEGO ir ne tikai spēles bērniem, bet arī rīks, kas veicina bērnu:

  • Spriestspēju un telpiskās domāšanas prasmes;
  • Tehnisko prasmju attīstīšanu;
  • Telpiskās izjūtas paaugstināšanu.

LEGO un citas spēles bērniem ieteicams izvēlēties atbilstoši mazuļa vecumam. Maziem bērniem atbilstoši būs LEGO ar liela izmēra kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazāka izmēra kauliņiem. LEGO attīstošo konstruktoru likšana ir relaksējoša izklaide ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, tāpēc, iegādājoties LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Padariet ikdienu vienkāršāku ar precēm no 1a.lv plašā sortimenta! Te katram klientam ievērojamā klāstā ir pieejamas dažādas attīstošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Apmeklējiet www.1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad! <h2>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *