Darba apģērbs ir svarīgs dažādās nozarēs strādājošiem

fnserviss.lv-drošība-150x150Izvēloties piemērotākos variantus, būtiski, lai darba apģērbs būtu ērts un praktisks lietošanā. Ļoti būtiski, lai darba apģērbs iztur slodzi un arī nelabvēlīgos laika apstākļus, piemēram, vēju un lietu. Arī FNServiss.lv piedāvājumu klāstā kvalitatīvs darba apģērbs – piemēram, kombinezoni un puskombinezoni, bikses un halāti.

FNServiss.lv piedāvājumā ne vien darba apģērbs, bet arī cita veida pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošība un darba drošība. Tās ir būtiskas katrā uzņēmumā, tādēļ tām jāpievērš liela vērība. Būtiski, lai viss būtu sakārtots atbilstoši normatīvajiem aktiem – to uzrauga valsts darba inspekcija. Šo uzdevumu visērtāk paveikt, izvēloties FNServiss pakalpojumus – tad arī darba inspekcija būs apmierināta. Kā zināms, ugunsdrošība ir būtisks faktors ikvienā uzņēmumā, tāpēc par to jāgādā laikus. FNServiss piedāvājumā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas, tai skaitā arī dūmu detektors, kas ļaus novērst tuvojošos nelaimi. Izvēlei dažādu veidu ierīces, tādēļ būs, no kā izvēlēties. Turklāt ikviens dūmu detektors ir vienkārši nopērkams – tikai jāapmeklē uzņēmuma mājas lapu un izvēlēties sev vēlamo risinājumu.

Tāpat piedāvājumā arī ugunsdzēsības inventāra pārbaude un apkope, objektu ugunsdrošības novērtējums, mācības, instruktāžas un praktiskās nodarbības, kursi ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā, objektu apsekošana un dažādas citas iespējas. Uzņēmumā darbojas profesionāļi, kuri vienmēr palīdzēs atrast, kurš ir labākais dūmu detektors, kā arī sniegs padomus, ja nepieciešams cits risinājums.

DARBA AIZSARDZĪBAS SISTĒMAS IZVEIDE UZŅĒMUMIEM

Darba aizsardzība ir vēl viens nozīmīgs faktors – arī to ņem vērā darba inspekcija. Darba vides iekšējo uzraudzību piedāvā veikt arī FNServiss. Uzticot to šim uzņēmumam: ietaupīsi laiku , kā arī naudas līdzekļus, saņemsi profesionāļu konsultācijas un varēsi būt drošs, ka viss tiks izpildīts atbilstoši normām, ko noteikusi darba inspekcija. FNServiss.lv veic risku novērtēšanu un vienmēr atrod labākos risinājumus. FNServiss veikalā var iegādāties arī dažādus darba aizsardzības līdzekļus.

Fnserviss.lv gādā arī par vides aizsardzību, piedāvājot ērti iegādāties absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu veiksmīgi nodrošināt  un īstenot  preventīvos  pasākumus, kuri palīdz novērst tiešus kaitējuma draudus videi.

Fnserviss.lv misija ir veicināt ugunsdrošību uzņēmumos, mājās un sabiedrībā – padarīt vidi , kurā mēs dzīvojam un strādājam drošāku! FNServiss ir profesionāls partneris, kurš spēj tikt galā ar viņam uzticētajiem pienākumiem, piedāvājot efektīvus un mūsdienīgus ugunsdrošības un darba drošības risinājumus. FNServiss ir pārliecināts, ka ikdienas rūpes par drošību, ir tātad atbildīgas un mūsdienīgas sabiedrības iezīme.

Nav svarīgi, nepieciešams darba apģērbs, dūmu detektors vai kāds cits efektīvs risinājums darba aizsardzības un ugunsdrošības sfērā, fnserviss.lv spēs palīdzēt! Gādā par drošību kopā ar fnserviss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *