Dāvanas piedzīvojumiem!

escape roomNav noslēpums, ka lielai daļai cilvēku ir gana daudz padarāmo lietu ikdienas gaitās, kad, lai suminātu tuvos cilvēkus, īsti neatliek laika dāvanas meklēšanai. Jo sevišķi, ja tas jādara vairākas reizes gada laikā. Šajā ziņā dāvanu kartes atvieglos Jūsu dzīvi! Šodien, meklējot dāvanu kartes interneta dzīlēs, tās ir iespējams izvēlēties dažādās jomās. Vai Jums kādreiz ir ienācis prātā, ka tetovējums arī ir interesanta dāvana?

Tieši tā! Mūsdienu pasaulē dāvanu kartes neaprobežojas tikai ar smaržu vai grāmatu iegādi. Tetovēšana, dekupāžas kursi, Escape Room – 3 dāvanu kartes idejas, ko varat izmantot arī Jūs. Par tām plašāk lasiet zemāk!

IEPLŪSTIET CITĀ PASAULĒ!

                Jūs ziniet cilvēkus, kam patīk spēles, kur “jākustina smadzenes”? Uzdāviniet viņiem ielāgumu uz Escape Room!! Escape Room ir īpaša telpa, kas sevī slēpj noslēpumus, kas jāatklāj, lai konkrētā laika posmā no tās izkļūtu. Visas Escape Room slepenās istabas ir īpaši izstrādātas, lai Jūs maksimāli iejustos citā realitātē, piemēram, nelegālā kazino, pamestā dzīvoklī, senā kapteiņa kajītē vai pat labierīcību telpā, kādu redzējāt filmā “Zāģis”.

IESPĒJAMS JAU SEN JŪSU DRAUGS SAPŅO PAR TETOVĒJUMU?

                Ko tas nozīmē – radīt mākslu uz ādas? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums. Jēdzieni “tetovēšana” un “tetovējums” vairumam cilvēku asociējas ar nekvalitatīviem tintes zīmējumiem uz vectēva rokas, kas palicis tur kopš kara gaitām. Un tomēr tetovēšana mūsdienās ir sasniegusi jaunu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru radīts tetovējums izskatīsies gluži kā glezna. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, ļoti spicai adatai ievadot tinti ādas slānī. Iespējams, tetovēšana var būt izvērsties par pārbaudījumu vien adatas dēļ. Atcerieties bērnību, kad līmējams tetovējums bija iekšā gandrīz visās košļājamās gumijas paciņās? Tad tetovējums bija jānolaiza un jāuzlipina uz ādas, un tas arī viss! Diemžēl īsta tetovēšana nav tik vienkārša. Un tomēr cilvēki bieži atzīst, ka tetovēšana kā process var pat iepatikties. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums ir izdevies skaists un priecē Jūsu acis katru dienu? Rezumējot iepriekš rakstīto, tetovējums var izrādīties par lielisku veidu, kā atzīmēt, piemēram, 30 gadu jubileju. Ja arī Jums ir kāds draugs, kam interesē tetovēšana, tad šī ir lieliska iespēja uzdāvāt viņam šo pieredzi!.

TRAUKU APGLEZNOŠANAS APMĀCĪBAS IESĀCĒJIEM

                Ja Jums ir nepieciešamība sagādāt dāvanu kādam jaunietiem un tetovēšana nav tas, ko meklājat, varbūt kādi noderīgi kursi būs tieši laikā! Kā viens variants gan skaistuma mīlētājiem ir dekupāžas kursi. Dekupāžas kursi Rīgā iemācīs, kā skaisti apgleznot stikla, koka un keramikas priekšmetus, izmantojot dažādus materiālus. Dekupāžas kursi visvairāk pulcē un priecē tieši jaunās māmiņas un pusaudžu vecuma meitenes.

KUR ATRAST ŠO “DĀVANU KRĀTUVI”?

                Jau kopš 2007. gada uzņēmums Dāvanuserviss.lv piemeklē un piedāvā Jums plaša spektra dāvanu kartes, tajā skaitā arī dekupāžas kursi, ilgi kārotais tetovējums un lieliski pavadīts laiks iekš Escape Room! Apmeklējiet www.davanuserviss.lv un piepildiet Jūsu draugu sapņus jau ar tuvāko jubileju! Viņi būs pateicīgi Jums!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *