Eksperts riepu pasaulē- Pirelli Key Poit

pkp.lvAutoriepas un akumulatori ar visu apkalpošanu ir atrodami veikalā pkp.lv, kur apkopoti profesionālākie riepu servisi Latvijā. Pkp.lv sortimentā ir gan ziemas un vasaras riepas, gan vissezonas riepas un riepas kravas auto. Autoriepas pieejamas plašā klāstā, bet arī akumulatori būs būs atrodami gandrīz jebkādai automašīnai.

Drošākās auto riepas ir tās, kuras ir atbistošas gadalaikam un ikdienā izmantotajiem ceļiem. Ziemas laikam auto riepas tiek  aprīkotas ar dziļu protektoru, bet vasarā riepas ir piemērotākas sausam asfaltam. Tādēļ vismaz divreiz gadā auto riepas ir jāsamaina – vienreiz iestājoties pavasarim, otru rudenī. Likumdošana Latvijā nosaka, ka no 1. decembra līdz 1.martam mašīnām, kas pārvietojas pa Latvijas ielām, ir obligāti jāuzmontē ziemas riepas. Vietnē pkp.lv Jūs varēsiet atrast specializētus auto centrus, kuros augsto apmācīti darbinieki gan konsultēs par to, kādas autoriepas būs piemērotākās, gan nomainīs riepas Jūsu automašīnai.

RIEPAS ĒRTI PIRKT INTERNETĀ

Ja nevarat nolemt, vai vajadzētu uzlikt jau lietotas riepas, vai arī pilnīgi jaunas autoriepas – sevis dēļ drošāk pirkt jaunas un ar garantiju. Turklāt jaunas autoriepas ne vienmēr ir ļoti dārgas – interneta vietnē pkp.lv regulāri ir dažādas atlaides svaigu auto riepu pirkšanai. Galvenais atzīmējiet, kāda izmēra autoriepas nepieciešamas konkrētajai mašīnai, kā arī specifisku ražotāju. Veiciet pirkumu un izdevīgas autoriepas būs gatavas, lai tās tiktu uzliktas Jūsu automašīnai. Autoriepas šeit atradīs arī tie, kuriem ir vajadzība ar doršām riepām nodrošināt smagās mašīnas vai motociklus.

JŪSU AUTORIEPAS PRASA LABU MEISTARU

 Interneta mājaslapā pkp.lv varat ne tikai nopirkt riepas, bet arī sameklēt riepu centru, kur riepas Jūsu mašīnai nomainīs. Varēsit izmantot īpašo rīku, lai ātri pierakstītos riepu nomaiņai tiešsaistē – pārdomātā kartē Jums būs iespēja viegli atrast Jums tuvāko Pirelli Key Point riepu servisu. Jūs varēsiet būt droši, ka meistari PKP auto centros parūpēsies par to, ka Jūsu mašīnas autoriepas tiek uzmontētas pēc augstākajiem standartiem.

LABĀKIE AKUMULATORI ARĪ ATRODAMI INTERNETĀ

Pat tādas detaļas kā akumulatori ir iegādājami mājaslapā pkp.lv – pie tam akumulatori un to apkope ir piedāvāti Pirelli Key Poit servisos. Pkp.lv tīklā apvienotie autoservisi nodrošinās augstas klases apkalpošanu, un papildus arī to, ka akumulatori tiks augstvērtīgi apkopti, kā arī pēc to dzīves beigām akumulatori tiks droši utilizēti. Visdažādākās auto preces – akumulatori, autoriepas vai lietie diski – ieskatīties pkp.lv un sameklējiet nsev vajadzīgo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *