Higiēnas prasības uzņēmumā apgūsti internetā

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligāta prasība katram, kurš strādā pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem .

Tie, kuriem aktuālas minimālās, higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, mēģinās atrast sev piemērotāko apmācību iespēju. Ja vēlies higiēnas prasības apgūt ērti un vienkārši, vērts ieskatīties Webapmaciba.lv piedāvājumā. Webapmacība garantē normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības jebkurā diennakts laikā – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādejādi pārtikas higiēna apgūstama ātri un vienkārši.

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS APLIECĪBA  DAŽU STUNDU LAIKĀ

Webapmacība piedāvā apgūt higiēnas prasības tiem, kuri ikdienā strādā kādā no pārtikas uzņēmumiem. Apmācības piemērotas pārtikas jomā strādājošajiem I-III kvalifikācijas darbiniekiem (pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, apkalpotājiem u.c.) – visiem , kuriem ikdienā svarīga pārtikas higiēna.

Uzzini vairāk- https://webapmaciba.lv/minimalas-higienas-prasibas-partikas-uznemuma!

Ja vajadzīgs sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, kopā ar Webapmacība to varēsi īstenot ātri maksimāli ērti. Taupi laiku un naudu – reģistrējies un saņem visus nepieciešamos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu īsā laika posmā.

Lai pieteiktos apmācībām, reģistrējies un veic apmācību maksu  bankas saitē (Swedbank, SEB, Nordea) vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai nepieciešamās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles nosūtīs uz norādīto e-pasta adresi 3 darba dienu laikā.

KĀ MĀCĪTIES?

Lai higiēna tiktu apgūta pēc iespējas efektīvāk, Webapmācība apmācības sastāv no trīs daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja  vismaz piektā daļa no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens ir nokārtots. Ja eksāmenu neizdodas nokārtot, jāpasūta jauna apmācība . Kursa laikā tiek apgūtas dažādas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna un citas.

PASŪTĪTĀS APMĀCĪBAS TEVI NEAPMIERINA? WEBAPMACĪBA VEIKS MĀCĪBU MAKSAS ATMAKSU!

Webapmācība garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu mēneša laikā, ja apmācības nav atbilstošas pasūtītāja vēlmēm.

Lielisks piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz 90 darbiniekiem – var saņemt labu cenas piedāvājumu. Ja vēlies ietaupīt laiku un naudu, šī būs laba iespēja. Kompānija piedāvās zemākas cenas nekā tas ir pie līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzviet – apgūsti to mūsdienīgā veidā, internetā. Webapmācības – laba izvēle tiem, kuriem sertifikāts par to, ka apgūtas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, nepieciešams steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažu stundu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *