Higiēnas prasību kursi internetā

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas ikvienam, kurš darbojas pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šo apmācību apguve vajadzīga pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem .

Ja arī Tev jāapgūst minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, vens no variantiem ir šīs apmācības iziet ar interneta starpniecību. Šādu opciju nodrošina Webapmaciba.lv. Webapmacība ir lieliska iespēja tiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un vienkārši – Tev piemērotā laikā un vietā.

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS APLIECĪBA MAKSIMĀLI ĪSĀ LAIKĀ

Webapmacība piedāvā apgūt higiēnas prasības tiem, kuri strādā kādā no pārtikas uzņēmumiem. Apmācības paredzētas pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem un citiem – visiem , kuriem ikdienas darbā būtiska pārtikas higiēna.

Kopā ar Webapmacība minimālās higiēnas sertifikātu var saņemt pavisam ātri. Veic reģistrāciju un sāc mācīties jebkurā sev ērtā laikā! Stājoties darbā darba vietās, kur jāievēro pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās un citviet, darbiniekam vajadzīgs iesniegt sertfikātu par apgūtu apmācību.

Lai uzsāktu apmācības, veic reģistrāciju un apmaksā apmācību maksu interneta bankā vai ar rēķinu. Pēc maksājuma izpildes pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai paredzētās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles nosūtīs uz norādīto e-pastu trīs darba dienu laikā.

KĀ MĀCĪTIES?

Lai higiēna tiktu apgūta maksimāli efektīvi, Webapmācība apmācības sastāv no trīs daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja 20 % no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu. Ja eksāmens nav nokārtots, jāpasūta jauna apmācība par atsevišķu maksu. Kursu laikā tiek apgūtas dažādas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna un citas.

 MĀCĪBAS NAV ATBILSTOŠAS TAVĀM VĒLMĒM? WEBAPMACĪBA VEIKS MĀCĪBU MAKSAS ATMAKSU!

Webapmācība garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu mēneša laikā, ja apmācības nav atbilstošas pasūtītāja iecerēm.

Izdevīgs piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz 90 darbiniekiem – iespējams saņemt lielisku cenas piedāvājumu. Ja gribi ietaupīt laiku un naudu, šī būs laba iespēja. Kompānija piedāvās izdevīgākas cenas nekā pie līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem.

Ja vajadzīgs apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir nozīmīga daudzās iestādēs – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā, izvēlies Webapmacibas.lv. Webapmācības – laba izvēle tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažu stundu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *