Izdevīga OCTA polise – katram auto

Svarīga lieta, kas ir nepieciešama katrai automašīnai, lai ar to varētu pārvietoties pa ceļiem, ir OCTA polise. OCTA polise ir obligātā atbildības pret trešajām pusēm apdrošināšanu jebkuru mehanizēta transportlīdzekļa īpašniekam.

OCTA polise nosegs zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir izdarījis trešās personas veselībai un/vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis šofera izraisītu apstākļu dēļ. OCTA polise būs neatņemama sastāvdaļa visiem transportlīdzekļiem, kas atrodas satiksmē uz koplietošanas ceļiem. OCTA polise ir svarīga sistēmas daļa, kā mērķis ir veicināt avārijās uz ceļiem cietušo trešo pušu interešu aizstāvību.

OCTA KALKULATORS – VIEGLI UN UZTVERAMI

Lai arī varbūtējais kompensācijas lielums būs salīdzinoši liels, OCTA cenas ir diez gan pieejamas jebkuram šoferim. OCTA cenas var būt dažādas katrā uzņēmumā, tāpēc, lai tās salīdzinātu noderēs OCTA kalkulators. OCTA kalkulators ir atrodams dažādās mājaslapās un tas varēs parādīt, tieši pie kura uzņēmuma ir lētas octas, bet pie kā – dārgākas. Atliek tikai ievadīt auto reģistrācijas numuru un tehniskās pases numuru un octa kalkulators parādīs šī brīža octas cenas.

LĒTAS OCTAS NE KATRU REIZI VAR BŪT VISLABĀKĀS

Tad, kad OCTA kalkulators ir ļāvis noskaidrot OCTA cenas, Jums ir jāizdara izvēle par labu vienam OCTA piedāvājumam. Galvenais ir neaizmirst, ka lētas OCTAS var nebūt ar tik kvalitatīvu papildus pakalpojumu klāstu kā dārgākās OCTAS, ko piedāvās OCTA kalkulators. OCTA cenas var mainīties gan katru mēnesi, gan arī balstoties uz octas pircēja līdzšinējās satiksmes negadījumu vēstures. Lētas OCTAs būs pieejamas tiem cilvēkiem, kuri nebūs izraisījuši nevienu satiksmes negadījumu.

LTAB.LV IZZINĀSIET VISU PAR OCTA

Tad, ja vēlieties izlasīt izsmeļošāk par to, kā darbojas OCTA polise, apmeklējiet noderīgo online vietni www.ltab.lv! Šajā portālā LTAB ir apkopojis dažādu informāciju par OCTA polisi, tajā skaitā to, kur atrast lētas OCTAs un kādas tieši ir OCTA cenas. Esiet prātīgs transportlīdzekļa vadītājs – vienmēr brauciet ar OCTA polisi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *