KONFERENČU ZĀLES DAŽĀDAM DALĪBNIEKU SKAITAM

Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā sniedz daudzveidīgas iespējas ikvienam – šeit ir ne vien gaumīgi iekārtoti numuri, bet arī spa pakalpojumi, konferenču zāles, sporta centrs, Baltvilla restorāns. Viesnīcas viesiem un citiem apmeklētājiem pieejams rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti fizioterapija, ārstnieciskās masāžas, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi. Viesnīca Baltvilla ir četrzvaigžņu viesnīca, kas nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.

 

Ja plānojat uzņēmuma, organizācijas vajadzībām organizēt semināru, darbinieku pasākumu vai konferenci, viesnīca Baltvilla būs nekļūdīga izvēle. Mūsu viesnīcas konferenču zāles ļauj sarīkot dažāda līmeņa pasākumus ļoti atšķirīgam dalībnieku dauduzmam. Viesnīcas konferenču zāles apgādātas ar mūsdienu video un audio tehniku, gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu, tās pielāgojamas dažādiem krēslu un galdu izkārtojumam. Pie mums Jūs sagaida laba darba vide, jo visas konferenču zāles ir ar dabisko gaismu, ko sniedz lieli logi ar skatu uz priežu audzi.

MŪSU REHABILITĀCIJAS CENTRS ĻAUS PARŪPĒTIES PAR VESELĪBU!

Viesnīcā izveidots rehabilitācijas centrs, kurā apmeklētājiem tiek piedāvāts daudzveidīgs pakalpojumu spektrs – ārstnieciskā masāža, fizioterapija, fizikālās terapijas procedūras un daudz kas cits kā bērniem, tā arī pieaugušajiem. Rehabilitācijas centrs rūpējas arī par veselības profilaksi, tādēļ tajā tiek organizētas dažādas sporta nodarbības, par piemēru, topošo māmiņu vingrošana, joga iesācējiem, aerobika, pilates. Tomēr viesnīca Baltvilla – tā ir ne tikai viesu uzņemšana un rehabilitācijas centrs, šeit pieejamas arī skaistumkopšanas kabinets, Baltvilla restorāns, konferenču zāles. Vairāk lasi šeit!

FIZIOTERAPIJA JŪSU VESELĪBAS STIPRINĀŠANAI

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas iekļauj ārstniecisko vingrošanu, manuālo terapiju, speciālas tehnoloģijas. Fizioterapija ir ļoti svarīga cilvēka veselībai, jo palīdz saglabāt fizisko neatkarību un kustīgumu. Fizioterapija palīdz tādos gadījumos kā tūska, locītavu un muskuļu saslimšanas, sāpes, kustību traucējumi. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā klasiskā masāža, ārstnieciskā vingrošana, teipošana. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, gan veselības profilaksei, gan ārstēšanai.

BALTVILLA RESTORĀNS – VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM NIANSĒM

Viesnīca Baltvilla saviem viesiem ļaus ne vien lieliski pavadīt laiku, bet arī baudīt gardu maltīti, jo Baltvilla restorāns gatavo lieliskas brokastis, vakariņas un pusdienas. Baltvilla restorāns ir piemērots ne tikai maltītes ieturēšanai, bet arī daudzveidīgiem pasākumiem – šeit iespējams organizēt pasākumus, banketus, kāzas, dažādus vakarus.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS BALTEZERA KRASTĀ

Viesnīca Baltvilla piedāvā patīkamas laika pavadīšanas un lieliskas atpūtas iespējas ikvienam – gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan individuāliem viesiem, gan grupām. Ienāciet mājaslapā www.baltvilla.lv un iepazīstieties ar informāciju par visiem viesnīcas piedāvātajiem pakalpojumiem, atpūtas un veselības uzlabošanas iespējām iespējām. Izvēlieties kvalitatīvu servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *