Kredīti internetā- ērts risinājums neparedzētiem tēriņiem

Ja ir neparedzēti izdevumi, bet iekrājumu nav, viens no variantiem, kā tikt pie vajadzīgajiem naudas līdzekļiem, ir aizdevumi, kurus ērti var noformēt internetā.

Lai arī aizdevumi ir dažādu aizdevēju piedāvājumā, ikviens vēlas aizņemties pēc iespējas izdevīgāk. Savas plānus vari piepildīt aizņemoties no ViaSMS – tas ir viens no populārākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Kompānija piedāvā draudzīgas atlaides un piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, turklāt pieejami dažāda apmēra aizdevumi. Naudas aizdevums no šī kredītdevēja palīdzēs visdažādākajās situācijās.

Tāpat kā pie citiem kredītdevējiem, arī pie ViaSMS pieejams kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir izdevīga iespēja tiem, kas kredītu noformē pirmo reizi. Saņem sev nepieciešamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne tikai izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību lieki neriskējot.

 AIZDEVUMI BEZ LAIKIETILPĪGU FORMALITĀŠU KĀRTOŠANAS

Ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, piemērots risinājums ir ViaSMS naudas aizdevums līdz algai. Noformējot kredītu pirmo reizi, Tev ir iespēja saņemt līdz EUR 350. Otro reizi – līdz EUR 500, bet turpmāk – līdz EUR 700. Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām, taču, ja norādītajā  termiņā Tev nebūs iespējams atmaksāt aizņēmuma summu, to varēsi pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām.

Otrs piedāvātais kredīta veids ir naudas aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Termiņš, kurā naudas aizdevums jāatmaksā – no 3 līdz 12 mēnešiem. Domājot par klientu ērtībām, aizdevumi pie ViaSMS pieejami ērti un vienkārši, bez lieku formalitāšu kārtošanas.

AIZŅEMŠANĀS NOSACĪJUMI

ViaSMS aizdevumi noformējami internetā, ikvienā ērtā brīdī. Jāņem vērā tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums izsniegts kredītdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās no 9.00 līdz plkst. 22.00. Šī kredītdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, nozīmīgs ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt labai.

ViaSMS aizdevumi var tikt noformēti, cik bieži vien tas vajadzīgs, taču jāatceras, ka jauns naudas aizdevums tiek izsniegts tikai tad, ja atdots iepriekšējais. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Tavu maksātspēju, tiks pārskaitīta aptuveni 15 minūtēs. Tas, cik ātri aizdevumi tiek ieskaitīti  kontā, ir atkarīgs no bankas , kurā atvērts konts.

Lai arī aizdevumi ir ērta iespēja, esi atbildīgs un aizņemies pārdomāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *