OCTA polise: pasargās no negadījumiem aktīvā ceļu satiksmē

Latvijā iespējas iegūt OCTA atlīdzību ir ceļu satiksmes negadījumā cietušajam, jair nevainīgi. Lēta OCTA polise atmaksā personai veiktus zaudējumus līdz 5000000 EUR, bet mantai līdz 1000000 EUR. Lai iegādātos lētāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir apdrošināšanas kalkulātors. Dārga vai lēta OCTA jeb auto apdrošināšana jebkurā gadījumā ir nodrošinājums, ka avārijas situācijā nebūs jāsedz visu pašam/ai. Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”.

Uzzini sīkāk – kādos gadījumos OCTA polise nevarēs nosegt izmaksas?

Jāuzsver, ka auto apdrošināšana jeb OCTA neatlīdzina transportlīdzekļa remonta izmaksas. Tāpat tiek atlīdzināti:

octas var segt pārvešanu no ceļu satiksmes negadījuma norises punkta līdz auto īpašnieka vai lietotāja dzīvesvietai;

octas sedz ārstēšanos, t.sk. mājas apstākļos, diagnostiku un aprūpi, ārstu apmeklējumus (OCTA šos izdevumus sedz).

Jāņem vērā, ka auto apdrošināšana jeb OCTA polise var segt arī bojājumus ēkām, būvēm un kaitējumu videi. Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir iespēja, ko jāp[ielieto ikvienam. Lai izvēlētos atbilstošāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir tas pats apdrošināšanas kalkulātors.

OCTA apdrošināšana Tavam auto

OCTA jeb auto apdrošināšana (arī octas polise) tiek piedāvāta, standartlīguma formā, kas ir apdrošināšanas līgums, kas tiek noslēgts attiecībā:

uz Latvijā reģistrētu vai atsavinātu transportlīdzekli (octas polise);

Latvijā nereģistrētu transportlīdzekli (octas polise), kurš aprīkots ar speciālām izsniegtām tirdzniecības numura zīmēm (derēs OCTA polise)

Lai īpašnieks iegūtu pakalpojumu auto apdrošināšana jeb OCTA, jauns auto pirmkārt reģistrē Latvijā. Nopērciet octas polises (arī lēta OCTA ir iespēja) tikai pie zināmiem pārdevējiem, jo tas būs lētāk izdevīgāk. Tāpat var izmantot iespējas “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors”.

Pērkot apdrošināšanu, Tu noteikti gribēsi izmantot tāda apdrošinātāja pakalpojumus, kas nodoršina ērtu un ātru pakalpojumu nodrošināšanu, tāpat arī kvalificētu apkalpošanu. Izmanto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” jau tagad! Droša apdrošināšanas sabiedrība veic iespēju “auto apdrošināšana”. Ikvienam klientam ir svarīgi ērti un vienkāŗsi iegādāties OCTA polisi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *