OCTA risinājums – drošības garants negaidītām situācijām

OCTA apdrošināšana ir valsts noteikta prasība ikvienam auto īpašniekam vai turētājam. Gan dārga, gan lēta OCTA polise jeb auto apdrošināšana nodrošina auto īpašnieka vai tiesīga lietotāja civiltiesisko atbildību par ceļu satiksmes negadījumā nodarītajiem nodarījumiem neiesaistītajiem cilvēkiem. Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir analogs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Tas nozīmē, ka arī lēta OCTA apmaksā zaudējumus, ja transportlīdzekļa turētājam gadījies tos nodarīt apkārtējiem cilvēkiem vai to mantai. Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, ko ieteicams likt lietā. Jāuzsver, ka auto apdrošināšana ir gan drošs, gan pārdomāts risinājums Tavai drošībai.

Kādas izmaksas segs OCTA polise, ja ir noticis ceļu satiksmes negadījums?

Auto apdrošināšana jeb OCTA polise nav paredzēta automobīļa remondarbiem. Tāpat tiek atlīdzināti:

octas var segt pārvešanu no ceļu satiksmes negadījuma norises punkta līdz transportlīdzekļa īpašnieka vai lietotāja dzīvesvietai;

octas sedz ārstēšanos, t.sk. ambulatori, diagnostiku un aprūpi, ārstu apmeklējumus (OCTA šos izdevumus sedz).

Atgādinām, ka auto apdrošināšana jeb OCTA polise var segt arī bojājumus ceļiem, būvēm un kaitējumu videi. Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, ko jāp[ielieto katram. Lai izvēlētos atbilstošāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir tas pats apdrošināšanas kalkulātors.

Iespēja pirkt OCTA polises internetā

Tagad cilvēkus arvien vairāk sāk saistīt dažādas aktualitātes par drošību uz ceļa, kuru mērķgrupa ir autovadītāji. OCTA polise, ko zināma arī kā “octas”, ir risinājums, kad auto apdrošināšana ir obligāta – tā ir aktuāla ikvienam. OCTAS kalkulātors vai apdrošināšanas kalkulātors ļaus lētāk nopirkt apdrošināšanu.

Ja nu tomēr ir nācies iekulties ceļu satiksmes negadījumā, jāvērša pie organizācijas, kas veic sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas (OCTA) izsniegšanas un zaudējumu atlīdzināšanu. Katru gadu palielinās ceļu satiksmes dalībnieku (autovadītāji, riteņbraucēji un gājēji) skaits, tādēļ octas polises (auto apdrošināšana ar juridiski kroketu līgumu) būs noderīgs rīks katram autovadītājam! Jāņem vērā, ka lēta OCTA (octas polise) ir ar tādām pašām īpašībām kā dārga polise.

Iegādājoties polisi, Tu noteikti gribēsi izmantot tāda apdrošinātāja pakalpojumus, kas nodoršina ērtu un ātru pakalpojumu iegādi, kā arī profesionālu apkalpošanu. Izmanto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” jau tagad! Sertificēta apdrošināšanas brokeru kompānija īsteno pakalpojumu “auto apdrošināšana”. Ikvienam klientam ir svarīgi ērti un vienkāŗsi iegādāties OCTA polisi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *