Pārsteidz savu otro pusīti Valentīndienā!

5Lai iepriecinātu draugus un sev tuvos cilvēkus, nemaz nevajag daudz, tikai mazu palīdzību. Labākais palīgs dāvanu un negaidītu, bet patīkamu pārsteigumu ziņā būs DāvanuServiss.lv. Ieksaties, iegādājies un uzdāvini. Tieši tik vienkārši ir radīt smaidu kāda sejā, tieši tik vienkārši ir radīt pārsteigumu. Un tieši tā – Tavs palīgs vienmēr būs DāvanuServiss.lv.

Ja Tev ātri nepieciešamas Valentīndienas dāvanas, tev par to nav jāsatraucas. Lai atrastu interesantāko dāvanu, tev pat nav jāiziet no mājām! Turklāt, arvien populārākas ir dāvanu kartes. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Tāpat kā dāvanu karte, arī dāvanu komplekts būs laba dāvana vecākiem vai otrai pusītei. Tie ir astoņi dāvanu komplekti, kuros esošās dāvanas jau sakārtotas pēc to atrašanās vietas vai kāda cita kritērija.

DāvanuServiss.lv piedāvā plašu klāstu ar daudzveidīgām dāvanām. Šobrīd DāvanuServiss.lv vari apskatīt 900 dažādas dāvanas. Kā piemēram, varēsi izbaudīt vakariņas tumsā, turklāt, šādu dāvanu atradīsi tikai Dāvanuserviss.lv mājas lapā. Šāda dāvana būs oriģināls veids, lai uzaicinātu otru pusīti kopīgi pavakariņot. Šāda dāvana patiks gan tiem, kas vēlas palutināt garšas kārpiņas, gan tiem, kas ikdienišķas lietas vēlas pārvērst īstā burvībā!

DāvanuServiss.lv – tas ir labākais veids, kā īsā laika posmā atrast piemērotu, oriģinālu un neatkārtojamu dāvanu kā mīļotajam, tā arī draugiem vai vecākiem.

Neskaidrību gadījumā, Tu vari griezties pie DavanuServiss.lv komandas. Rakstot e-pastu uz info@davanuserviss.lv vai zvanot pa tālruni 26699899. Bet, ja klātienes sarunām dod priekšroku, nāc uz DāvanuServiss.lv saliņu T/C Rīga Plaza! DāvanuServiss.lv – labas dāvanas vienuviet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *