Parūpējies par kārtību telpās – izvēlies mūsdienīgus risinājumus

Mājīgs, labi sakārtots birojs šķiet viesmīlīgāks un klientam draudzīgāks par vecām un nolietotām telpām. Lai uzturētu darba telpas labā kārtībā, jāiegulda diezgan daudz pūļu.


Te palīdzēt var dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, mopu serviss, mikrošķiedras mopi.

Mopi grīdas uzkopšanai – rezultāts vienā acumirklī

Lai nevajadzētu raizēties par grīdas uzkopšanas aprīkojuma uzglabāšanu un uzturēšanu, labs risinājums var būt mopu serviss. Tātad – klients izvēlas sev vajadzīgo mopu un uzņēmums to piegādā norunātajā laikā un vietā, kā arī gādā par to mainīšanu un tīrīšanu. Mopu serviss sniedz ne tikai tīrākas garantē, bet daudzus citus ieguvumus – piemēram, samazina alerģiju rašanos, aizsargā grīdas no ātras nolietošanās, kā arī ļauj ietaupīt naudu , kā arī citus resursus. Rūpējoties par klientu ērtībām, mopu serviss piedāvā vairākus mopu veidus un izmērus.
Viena no novērtētām izvēlēm ir mirkošķiedras mops un tā noma. Tas ir labs variants tad, kad aktuāla gan sausā, gan mitrā grīdas tīrīšana. Mitrajai grīdas tīrīšanai piemērotais mikrošķiedras mops un tā noma palīdz notīrīt dažādu veidu virsmas, bez ķīmisko līdzekļu pievienošanas ūdenim. Savukārt sausajai grīdas uzkopšanai paredzētais mikrošķiedras mops un tā noma savāc putekļus un ir piemērots arī liekā mitruma likvidēšanai pēc grīdas mazgāšanas.

Kāpēc izvēlēties mikrošķiedru lupatiņas?

Mikrošķiedru lupatiņas ir lielisks palīglīdzeklis ikvienam, kurš regulāri uzkopj telpas. Pateicoties īpašajam sastāvam, mikrošķiedru lupatiņas labi savāc putekļus un spodrina dažādas virsmas. Mikrošķiedru lupatiņas var iegādāties saimniecības preču tirdzniecības vietās, bet iespējams izmantot arī mikrošķiedru lupatiņu servisu, kas padarīs vienkāršāku ikdienu.

Funkcionāls aprīkojums tualetes telpām

Aktuāls arī higiēnas aprīkojums? Ieskaties lielajā piedāvājumā un atrodi atbilstošāko risinājumu! Piemēram, putu ziepju dozators ļauj no rokām vienkārši nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Jāatzīmē, putu ziepju dozators ir arī ekonomisks risinājums, jo vienā reizē tiek izmantots 0,4 ml ziepju. Putu ziepju dozators, kā arī cits tualetes telpu aprīkojums pieejams dažādos dizainos un krāsās, tādēļ labi iederēsies dažādos interjeros.

Kādēļ izvēlēties paklāju servisu?

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ofisā veic vairākus uzdevumus – gan papildina interjeru, gan arī ir ļoti praktisks risinājums. Piemēram, gumijas paklāji grīdām tiek izmantoti gan iekštelpām, gan ārtelpām, jo ir ļoti izturīgi. Izmantojot šo risinājumu, Tu noteikti būsi priecīgs par savu izvēli, jo gumijas paklāji grīdām efektīvi savāc netīrumus, tādā veidā garantējot lielāku tīrības līmeni iekštelpās.
Efektīvs risinājums ir arī kokvilnas paklāji, jo spēj uzsūkt līdz pat septiņas reizes vairāk mitruma un netīrumu, nekā pats sver. Kokvilnas paklāji noderīgi dažādās vietās, piemēram, pie ieejas, kur ir īpaši daudz dubļu un slapjuma.
Izvēlies mikrošķiedru lupatiņas un citus palīglīdzekļus, kas atvieglos telpu uzturēšanas darbus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *