PASŪTIET PLĪTS VIRSMAS UN CITAS PRECES MĀJAI

Mājas un dārza labiekārtošana ir patīkams, taču laikietilpīgs process. Ja vēlaties nopirkt kvalitatīvas preces mājai un dārzam vienuviet, pievērsiet uzmanību interneta veikalam Precesdarbam.lv. Tā ir tiešsaistes alternatīva saimniecības preču veikaliem, kur var iegādāties visu vajadzīgo gan piemājas dārziņam, gan mājas iekštelpām. Precesdarbam.lv piedāvājumā ir arī būvniecības un remonta preces.

REMONTĒT MĀJU VAI AUTOMAŠĪNU JUMS PALĪDZĒS DOMKRATS

Ikviena mājas meistara instrumentu komplektā svarīgu vietu ieņem domkrats. Domkrats var būt mehāniskais un hidrauliskais. Mehāniskais domkrats ir piemērots neliela mēroga darbiem. Nopietnākiem mērķiem paredzēts hidrauliskais domkrats, kam ir īpaša sistēma. {Tā vairākās reizēs palielina pielietoto spēku.} Atšķirīga ir funkcionalitāte – hidrauliskais domkrats piemērots smagu (līdz 50 tonnām) kravu celšanai, bet parastais domkrats tiek galā tikai ar 2-5 tonnu kravām. Precesdarbam.lv var nopirkt gan hidrauliskos, gan mehāniskos domkratus.

Piedāvājumā arī dažādas plīts virsmas- http://precesdarbam.lv/plits-virsmas

GRIESTU LAMPAS PAR DRAUDZĪGĀM CENĀM

Griestu lampas nezaudē popularitāti un kļūst arvien daudzveidīgākas. Griestu lampas dažādām gaumēm var pasūtīt Precesdarbam.lv. Ja Jūs meklējat griestu lampas mājoklim, birojam, radošai darbnīcai vai kafejnīcai, savu sapņu lampu noteikti atradīsiet Precesdarbam.lv . Vēl viena Precesdarbam.lv priekšrocība ir tas, ka {interneta} veikalā var pasūtīt ne tikai griestu lampas, bet arī atbilstošas spuldzes

KAMĪNI – ORIĢINĀLS APKURES VEIDS JŪSU MĀJOKLIM

Pirms kāda laika kamīni bija sastopami reti, bet pēdējā desmitgadē kamīni ir kļuvuši daudzveidīgāki, bet to cenas – demokrātiskākas. Mūsdienīgam dzīvoklim piemēroti gāzes un elektriskie kamīni, kā arī grezni kamīni ar portālu no marmora vai cēlkoka pieejami Precesdarbam.lv. Kamīni rada mājīgu atmosfēru un uztur iekštelpās patīkamu, siltu un sausu, bet ne pārsausinātu gaisu. Kamīni no atzītiem ražotājiem ir droši un tos var izmantot vairākas desmitgades.

NOJUMES EFEKTĪVI AIZSARGĀ NO SAULES UN NOKRIŠŅIEM

Nojumes ir viens no pamanāmākajiem dārza dizaina elementiem. Nojumes rada svētku atmosfēru un nodrošina lielāku komforta līmeni dārzā. Zem dārza nojumes var novietot galdiņus ar svētku maltīti, krēslus un zviļņus atpūtai, turklāt nojumes ir neaizvietojamas, ja vēlaties papļāpāt ar draugiem mājīgā stūrītī. Izturīgas nojumes ar alumīnija karkasu ir ne tikai praktiskas, bet arī vizuāli atraktīvas. Nojumes dažāda mēroga pasākumiem var pasūtīt par izdevīgām cenām Precesdarbam.lv.

PRECES AR RAŽOTĀJA GARANTIJU

Lai kāds būtu Jūsu pasūtījums – nojumes, kamīni, domkrats, – pirkumu saņemsiet 1-5 darba dienu laikā, atkarībā no Jūsu adreses. Rīgā, Precesdarbam.lv birojā, pirkumus var izņemt patstāvīgi. Apmeklējiet veikala mājaslapu www.precesdarbam.lv , lai noskaidrotu visu par preču apmaksas un piegādes iespējām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *