Pie smscredit.lv pieejams ne tikai īstermiņa aizdevums, bet arī patēriņa kredīts internetā.

kredīts internetāSMSCREDIT.LV – ĪSTERMIŅA ĀTRAIS KREDĪTS VISDAŽĀDĀKAJĀS SITUĀCIJĀS

Tiem, kuri grib aizņemties vienkārši un ātri, piemērots var būt ātrais kredīts. Ātrais kredīts piesakāms internetā .

Ja nepieciešams ātrais kredīts, svarīgi atrast arī labāko aizdevēju. Noderīgs variants var būt SMScredit.lv, kas rūpējas, lai ātrais kredīts būtu ērti noformējams un mūsdienu prasībām atbilstošs.

KREDĪTS BEZ ĶĪLAS  UN GALVOJUMA

Aizdevums pie SMScredit.lv pieejams 50 līdz 425 EUR apmērā, atmaksas termiņš, savukārt, ir no 10 līdz 30 dienām. Jāatceras, ka, noformējot kredītu pirmo reizi, tiek izsniegts līdz 300 EUR liels aizdevums, aizņemoties atkārtoti, pieejamais aizdevums būs lielāks. Arī termiņu, kurā aizdevums jāatmaksā, var noteikt sev vēlamo. Piemēram, ja aizdevums nepieciešams tikai uz 10 dienām, atzīmē šo laiku kā laiku, kurā veiksi kredīta atmaksu. Vajadzības gadījumā pieejama arī termiņa pagarināšana, kas ir par maksu.

Vajadzīgs kredīts bez ķīlas, kuru noformēt ir ātri un vienkārši? SMScredit.lv ir pareizā izvēle. Kredīts bez ķīlas un galvojuma ērti piesakāms ar interneta starpniecību, un nauda bankas kontā tiks ieskaitīta apmēram 10 minūšu laikā. Kredīts bez ķīlas tiek izsniegts aizdevēja darba laikā, kas ir katru dienu no 7.00 līdz 23.00.

TAVĀM ĒRTĪBĀM – SMS KREDĪTI

Klientu ērtībām izveidoti arī SMS kredīti. SMS kredīti ir ātrs un parocīgs variants, jo tā noformēšanai nepieciešams tikai mobilais telefons. Jāatzīmē, ka SMS kredīti piesakāmi tikai sākot ar otro aizņemšanās reizi.

Mūsdienās nebanku kreditēšanas tirgū tiek piedāvāts ne tikai īstermiņa aizdevums, bet arī patēriņa kredīts internetā. Patēriņa kredīts radīts lielāku dzīves plānu realizēšanai, tomēr tā ir arī lielāka atbildība. Patēriņa kredīts paredz lielāku naudas summu un garāku atmaksas termiņu, tādēļ saistās ar lielāku risku. Pie SMScredit.lv patēriņa kredīts nav pieejams, tomēr summa, ko aizdevējs piedāvā, ir salīdzinoši liela, tāpēc noderēs arī lielāku mērķu sasniegšanai.

KREDĪTA NOFOROMĒŠANAS NOTEIKUMI

Ja Tu  esi vecumā no 20 līdz līdz 75 gadiem, ar nesabojātu kredītvēsturi un pietiekamu ienākumu līmeni, nav iemesla, kāpēc lai Tev netiktu izsniegts ātrais kredīts. Ja vēlies to noformēt:

  •    veic reģistrāciju SMScredit.lv;
  •   piesakies aizdevumam;
  •   gaidi atbildi;
  •   pozitīva lēmuma gadījumā saņem naudu savā bankas kontā .

AR LOJALITĀTES PROGRAMMU VĒL IZDEVĪGĀK

Lai aizdevums būtu vēl pieejamāks un draudzīgāks, kredītdevējs izveidojis arī lojalitātes programmu, ar kuras palīdzību aizņemties vēl izdevīgāk. Izpildot dažus vienkāršus noteikumus, ar kuriem vari iepazīties kredītdevēja mājaslapā, saņemsi ievērojamas atlaides kredīta komisijas maksai.

SMScredit.lv ir novērtēts īstermiņa kredītu sniedzējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un plašu klientu loku.

SMScredit.lv – kredīts bez ķīlas, SMS kredīti, patēriņa kredīts Taviem dzīves plāniem. Tomēr, pirms aizņemšanās, atceries, ka aizdevums ir atbildīgs solis, tādēļ izvērtē savas iespējas to atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *