Piedzīvojumu dāvanas dažādiem dzīves notikumiem

Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu gadadienas , kā arī citi svētki ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa. Un svētkos nozīmīgas ir dāvanas. Tomēr nereti dāvanu iegāde nav nemaz tik vienkārša, sevišķi, ja ir vēlme uzdāvināt kaut ko, kas sagādās pozitīvas emocijas, nevis stāvēs plauktā. Diemžēl šobrīd, kad visa kā ir diezgan, ar kaut ko oriģinālu gaviļnieku pārsteigt kļūst arvien grūtāk. Tāpēc jāmeklē interesantas dāvanas, kas netiks aizmirstas vēl ilgi pēc to saņemšanas. Viens no variantiem ir piedzīvojumu dāvana.

Daudz un dažādas dāvanu idejas iespējams smelties internetā – tur pieejamas dažādas interesantas dāvanas. Piemēram, ja dāvana nepieciešama sievietei, vari uzdāvināt SPA vai masāžas salona apmeklējumu, romantisku izjādi ar zirgiem vai gardēžu vakariņas. Atkarībā no interesēm un iespējām, noderēt var arī citas dāvanu idejas, piemēram, laba dāvana var būt lidojums ar lidmašīnu vai lēciens ar izpletni. Lai arī kāda būtu izvēle, šāda veida dāvana sniegs nebijušas sajūtas un ļaus izbaudīt pozitīvas emocijas.

Šaušana nebijušām emocijām

Meklējot interesantas dāvanas vīriešiem, jāielāgo, ka viņiem patīk izaicinājumi. Tieši tādēļ tādi piedzīvojumi kā kartings vai šaušana, ir ideāli piemērotas dāvanas vīrietim. Šobrīd kartings ir daudzu iecienīts – kartings pieejams vairākās trasēs visā Latvijā, kas ik dienas pulcē azartiskus izklaidēties gribētājus. Turklāt kartings var būt laba atpūta kā vienatnē, tā divatā vai pat kopā ar draugiem. Kartings tiek atzīts arī darba kolektīvu vidū. Tiem, kuriem tuvs azarts un ātrums, kartings būs piemērota dāvana.

Arī šaušana var būt kā lieliska dāvana . Viens no variantiem ir šaušana ar loku brīvdabas šautuvē pieredzējušu lietpratēju vadībā. Šaušana ar loku piemērota dažādām vecuma grupām – ikviens var uz mirkli iejusties Robina Huda lomā! Otra iespēja ir šaušana ar kara ieročiem. Šāda šaušana dos iespēju izbaudīt azartu un pacelt adrenalīna līmeni nebijušos augstumos. Tāpat saistoša var būt arī šaušana pa kustīgiem mērķiem.

Protams, lielisks risinājums, ja tiek meklētas dāvanas vīrietim, ir ne vien kartings vai šaušana, bet arī citi piedzīvojumi, piemēram, brauciens ar Lamborghini Gallardo vai krosa motociklu, piedzīvojuma parka apmeklējums vai kāda cita atmiņā paliekoša aktivitāte. Iespēju ir daudz – atliek tikai izvēlēties, kuras dāvanas vīrietim būs atbilstošākās.

Labākās dāvanas – tās, kas no sirds!

Kā interesantas dāvanas bērniem kalpos bērnu ballītes , atrakciju parka apmeklējums vai atraktīva fotosesija! Būtiskākais, lai bērniem paredzētās dāvanu idejas ir jautras un garantē pozitīvas emocijas.

Dāvanu idejas ir daudz – atliek vien atrast piemērotāko. Labākās dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam būs tās, kas dāvātas ar izdomu un no sirds!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *