Piena muiža īstai relaksācijai

pienamuizaDavanuserviss.lv ir atpazīstama iepirkšanās mājaslapa, kurā ir iespējams iegādāties dāvanu kartes, kuras sniegs iespēju to adresātam piedzīvot visvisādus nebijušus brīžus. Ieskaties interneta veikalā Davanuserviss.lv, ja vajadzīga dāvana tuviniekiem un draugiem – e-veikala piedāvājumā ir gan fotosesija draudzenēm, gan oriģināla dāvana vīrietim, gan atpūtu sniedzošas procedūras tādās vietās, kā “Piena muiža” vai Dikļu pils. Davanuserviss.lv piedāvās nopirkt pārsteidzošu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam bez liekām pūlēm un ērti, turklāt dāvanu kartes ļaus adresātam piedzīvot nepieredzētas emocijas.

Ja gribi sniegt saviem tuviniekiem nomierinošu atpūšanos, tad pirts procedūras atpūtas kompleksā “Piena muiža” būs labākā izvēle. “Piena muiža” sniedz ne vien parastas SPA programmas, bet arī nakšņošanu, pirts apmeklējumu un ēdināšanu elegantā krogā. Turklāt “Piena muiža” mīļi uzņems jebkāda veida atpūtniekus – sākot no romantiski noskaņotiem pāriem līdz pat lielām ģimenēm ar bērniem. Ja gribi kādu palutināt, tad dāvanu kartes no atpūtas kompleksa “Piena muiža” ir īstā lieta, ko pirkt interneta iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv!

FOTOSESIJA JAUTRU MIRKĻU IEMŪŽINĀŠNAI

Labs pārsteigums jebkurai meitenei ir fotosesija, kuras laikā iespējams izcelt sevī paslēpušos fotomodeli. Fotosesija būs ne vien interesants vakara pavadīšanas veids ar draudzenēm, bet arī ļauj iemūžināt arī kādus dzīvē īpašus mirkļus. Fotosesija varētu būt oriģināls turpinājums skolas izlaidumam, vai daļa no vecmeitu ballītes, bet fotosesija gaidību laikā var nākotnē kalpot par skaistu atmiņu. Jebkurā gadījumā, jebkāda fotosesija, kopā ar krāšņu kosmētiku, darīs priecīgu un sildīs dāmas sirdi. Davanuserviss.lv klāstā ir dāvanu kartes visdažādākajām fotosesijām gan studijā, gan ārpus telpām.

ĪSTĀ DĀVANA VĪRIETIM BŪS PIEDZĪVOJUMI

Ja dāmas pārsteigt ar gaumīgu dāvanu karti ir samērā viegli, tad dāvana vīrietim var sagādāt vismaz nelielas problēmas. Tāpēc Davanuserviss.lv ir padomājis par to, lai īstā dāvana vīrietim būtu atrodama tikai ar pāris soļu palīdzību. Piem., brauciens ar bobsleju būtu lieliska dāvana vīrietim, kas ir sajūsmā lielu ātrumu un asas izjūtas, savukārt alus pagatavošanas apmācības varētu būt interesanta dāvana vīrietim, kam tīk apņēmīgiem vīriešiem. Ielūkojies Davanuserviss.lv un Tu īsā laikā varēsi atrast dāvanu kartes, kas spēs iepriecināt jebkuru Tev tuvu vīrieti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *