Rūpējies par ugunsdrošību uzņēmumā

ugunsdrošības pakalpojumiUgundrošība ir ļoti būtisks faktors ikvienā uzņēmumā. Par to efektīvi gādāt palīdz profesionāļi – FN-Serviss. Tas ir uzņēmums, kā piedāvājumā dažāda veida ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits un ugunsdzēsības inventārs. Parūpēties par drošību palīdzēs dažādi ugunsdrošības pakalpojumi – ne vien ugunsdzēsības inventārs un ugunsdrošības audits, bet arī dažādas signalizācijas.

Lai varētu noteikt, kādi ugunsdrošības pakalpojumi ir atbilstošākie konkrētajam uzņēmumam, vajadzīgs ugunsdrošības audits. Ja to uzticēsi FN-Serviss komandai, saņemsi plašu pakalpojumu klāstu. Ugundrošības audits ietver, piemēram, objekta apsekošanu, ugunsdrošības inventāra atbilstības noteikšanu, objekta evakuācijas plānu atbilstības pārbaudi, objekta atbilstības noteikšanu atbilstoši MK prasībām , kā arī dažādas citas darbības.

VAJADZĪGS UGUNSDZĒSĪBAS INVENTĀRS? LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI PIE FN-SERVISS

Kad veikts ugunsdrošības audits, tiek noteikts atbilstošākais ugunsdzēsības inventārs. FN-Serviss izvērtē gan to, kādā stāvoklī ir esošais ugunsdzēsības inventārs, gan arī iesaka, kāda veida ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāts, vajadzīgs. FN-Serviss Latvijā izveidojis plašu ugunsdzēsības aparātu apkalpošanas tīklu, kas var nodrošināt konkurētspējīgas cenas, bezmaksas transporta pakalpojumus un vienmēr pieejamu, kvalitatīvu pakalpojumu visā Latvijā.

FN-Serviss piedāvājumā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, tātad sortimentā ne tikai jau ierastie ugunsdzēšamie aparāti. Piemēram, tiek piedāvāta automātiskā dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze. Nosmakšanas riska dēļ šī sistēma noderēs telpās, kurās pastāvīgi neuzturas cilvēki – piemēram, arhīva telpās, noliktavu telpās un citur. Ogļskābā gāze ir  inertā gāze bez smaržas. Lietošanas laikā netiek radīti materiālie bojājumi (pretstatā ūdenim vai sausajam pulverim, kuri var radīt būtiskus bojājumus aprīkojumam), tas ir drošs līdzeklis lielākajai materiālu daļai, nav bīstams ēdienam, nerūsē un nevada strāvu. Ogļskābā gāze izgaist dažu sekunžu laikā pēc ugunsdzēsības procesa un neatstāj nekādas pēdas.

IEGŪSTI ZINĀŠANAS AKREDITĒTĀ MĀCĪBCENTRĀ ”DROŠĪBA”

FN-Serviss būs lielisks variants arī tad, ja aktuālas signalizācijas. Sortimentā dažādu veidu automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas – piemēram, Konvencionālā signalizācijas sistēma un Adrešu signalizācijas sistēma. Konvencionālās jeb analogās signalizācijas sistēmas piemērotas uzstādīšanai mazos objektos, savukārt adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas piemērotas lielākos objektos, piemēram, lielveikalos. Nepieciešamības gadījumā FN-Serviss komanda sniedz konsultācijas, lai ieteiktu piemērotākās signalizācijas tieši Tavam uzņēmumam.

Vēl viena FN-Serviss darbības joma – akreditēts mācībcentrs. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” ir apvienojis šo nozaru spēcīgākos speciālistus, lai visiem izglītojamiem nodrošinātu lieliskas zināšanas. To, ka Akreditēts mācībcentrs “Drošība” ir profesionāls, apliecina tas, ka centrs ir piedalījies profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība” izstrādē, kā arī izstrādājis un licencējis profesionālās pilnveides programmu „Civilā drošība un aizsardzība”.

FN-Serviss – akreditēts mācībcentrs un ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits. FN-Serviss ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijas valstīs, kas darbojas vairākos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Parūpējies par savu drošību gan mājas, gan darba vidē kopā ar FN-Serviss profesionāļu komandu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *