Tālmācības studijas ir lielisks variants, kā iegūt nepieciešamās zināšanas ļoti ērtā veidā

Šobrīd studijas var norisināties divos variantos – gan klātienē, gan neklātienē (tālmācībā). Katram no tiem ir savas priekšrocības – izvēlies piemērotāko!

Gribi profesionāli palīdzēt cilvēkiem? Tev palīdzēs sociālais darbinieks studijas!

Tev šķiet, ka sociālais darbinieks ir Tavai personībai piemērota nodarbošanās? Tādā gadījumā Tev jābūt konkrētām personības iezīmēm, piemēram, pacietībai, labām komunikācijas prasmēm, kā arī punktualitātei. Protams, neiztikt arī bez attiecīgas izglītības. Sociālais darbinieks studijas vajadzīgas jebkuram cilvēkam, kurš grib darboties sociālajā jomā. Šajos kursos apgūsi daudzveidīgas zināšanas un prasmes, teiksim, socioloģiju, uzturu un ēdināšanu, profesionālo ētiku un daudz ko citu, kas noderēs ne tikai profesionālajā darbībā, bet arī sadzīvē. Turklāt mūsdienās sociālais darbinieks studijas pieejamas ne vien klātienē, bet arī tālmācībā, tādā veidā būtiski atvieglojot mācīšanās procesu. Sociālais darbinieks studijas Tev ļaus labāk izprast konkrēto nozari un darboties profesionāli!

Floristikas kursi sniedz iespēju attīstīt radošumu

Šķiet, teju katrs noprot, ka floristika ir ziedu un augu kārtošanas prakse. Bet ne visiem ir zināms, kā norisinās floristikas kursi. Papildus lekcijām par augiem un ziediem nereti tiek pasniegtas lekcijas arī tiesiskajos pamatos, uzņēmējdarbībā, darba vides aizsardzībā un citos priekšmetos, tādā veidā sniedzot daudzpusīgu izglītību, ar kuru nebūs grūtības uzsākt pašam savu biznesu. Turklāt floristikas kursi lielākajā daļā gadījumu neiekļauj vajadzību pēc priekšzināšanām, tāpēc floristikas kursi ir laba izvēle ne tikai profesionāļiem, bet arī cilvēkiem, kas vienkārši grib attīstīt savas prasmes floristikā hobija līmenī.

Grafiskā dizaina kursi ir Tava iespēja darboties radoši

Dizains mūsu ikdienā spēlē patiešām nozīmīgu lomu – ikvienam taču patīk pievilcīgs izskats neraugoties uz to, vai runa iet par fiziskām lietām vai virtuālo pasauli. Varbūt Tu pats vēlies nodarboties ar dizaina radīšanu? Tādā gadījumā grafiskā dizaina kursi ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs. Kāda ir grafiskā dizainera ikdiena? Darboties iespējams pie dažādiem projektiem – sākot no dizaina veidošanas drukas materiāliem un beidzot ar baneru un video veidošanu. Neraugoties uz to, ka pastāv viedoklis – grafiskā dizaina kursi ir laikietilpīgi un sarežģīti – tālmācībā grafiskā dizaina kursi un mācīšanās temps var tikt pielāgots Tavām iespējām un vēlmēm!

Darbs, ģimenes dzīve, kā arī ikdienas pienākumi liedz pilnvērtīgi nodoties studijām? Tam ir risinājums – izglītojies tālmācībā un nosaki savu dienas grafiku pats!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *