Teltis pasākumiem – Akurats.lv

Ja grasies organizēt pasākumu brīvdabā, neaizmirsti par laikapstākļiem — nokrišņi un vējš, kā arī aukstums var pamatīgi izbojāt amosfēru. No tā gan vienkārši izvairīties, izīrējot teltis pasākumiem. Tās var pasargāt no lietus un vēja. Akurats.lv teltis pasākumiem ir ļoti dažādas: sākot ar 3 x 3 m un beidzot ar 20 x 75 m lielu nojumi. Vari izīrēt arī vairāku formu un komplektāciju teltis pasākumiem — ierastās četrstūra vai zvaigznes teltis, ar sienām un / vai grīdu, kā arī citos variantos.

NOJUMES NOMA — IZDEVĪGI UN ĒRTI

Nojumes noma — kurā vietā un kādā veidā tai pieteikties? Vienkāršākais variants ir apmeklēt mājaslapu www.akurats.lv un pasūtīt nojumi un visu pārējo nepieciešamo. Tiesa gan, jārēķinās, ka nojumes noma ir diezgan izplatīts pakalpojuma veids, tādēļ nomai piesakies vairākas nedēļas  pirms tam, labākajā gadījumā — vismaz pāris mēnešus pirms pasākuma. Ļoti patīkami ir tas, ka Akurats.lv piedāvā telts piegādāšanu jebkurā no Baltijas valstīm, kā arī piedāvā nojumes uzcelšanu un nojaukšanu. Tādēļ, kad meklēta tiek nojumes noma, neaizmirsti, ka Akurats.lv Tev noteikti spēs palīdzēt!

STĀVGALDU NOMA SPĒJ APGĀDĀT AR LIELU SKAITU STĀVGALDU

Ja Tavam pasākumam vajadzīga ne vien nojume, bet arī galdi, vērts zināt — stāvgaldu noma ir vēl viens Akurats.lv pakalpojuma veids. Šie galdi ir praktiski un izturīgi, un to daiļais dizains iekļausies praktiski jebkura pasākuma vizuālajā koptēlā. Stāvgaldu noma lieti noderēs, ja vēlies galdus, kurus izmantot ēdienu un dzērienu novietošanai. Tāpēc tie ir piemēroti banketiem un tāda veida viesībām, kurās paredzēts pasniegt dzērienus un našķi, bet svētku mielasts nav ieplānots. Šādās situācijās stāvgaldu noma ir tieši tas, kas Tev nepieciešams!

Uzzini vairāk- http://akurats.com/lv/aprikojums/stavgaldu-noma/!

KĀDĀS SFĒRĀS DARBOJAS AKURATS.LV?

Akurats.lv ir radīts pirms vairāk nekā 10 gadiem, šajā laika posmā kļūstot par galveno nojumju izīrētāju Latvijā. Bet šis nebūt nav vienīgais darbības lauks — Akurats.lv sniedz iespēju izīrēt arī dažādu cita veida aprīkojumu, teiksim, paklājus, apgaismes lampas, teltis ar sienām, dārza un iekštelpu mēbeles un daudz ko citu. To atzinīgi novērtē vairāki Akurats.lv pakalpojumu izmantotāji — viss, kas vajadzīgs labam sarīkojumam, iznomājams vienkopus. Kā arī — Akurats.lv pakalpojumi tiek sniegti ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Noderīgi pieminēt arī, ka viss nepieciešamais tiks gan piegādāts, gan arī uzstādīts un nojaukts.

Kad vēlies rīkot ballīti brīvā dabā, un līdz ar to nepieciešama telts noma, ienāc www.akurats.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *