VALODA ŠĶIR VAI VALODA VIENO?

Cik svarīga nozīme Jūsu dzīvē ir svešvalodai? Ja darbojaties pakalpojumu nozarē, ceļojat, Jums ir skolas vecuma atvase, tad, visdrīzāk, ar kādu svešvalodu saskaraties katru dienu. Lai svešvalodas lietojums katrreiz būtu atbilstošs valodas normām, Jums var palīdzēt valodu speciālisti no starptautiskā valodu uzņēmuma “Skrivanek Baltic”. Uzziniet vairāk par dažādajiem valodu uzņēmuma piedāvājumiem!
TULKOJUMU BIROJS – ATSAUCĪGS UN ELASTĪGS
Kādas nozares teksts Jums jāiztulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var iztulkot jebkuras jomas tekstu. valodu uzņēmuma speciālisti veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt dažādos datņu formātos. Tulkojumu birojs klientiem piedāvā arī specifiskus pakalpojumu veidus, kā piemēram, seriālu dublēšanu un sinhrono tulkošanu čukstus. Ja Jums vajadzīga iztulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to.

Vairāk informācijas- http://www.skrivanek.lv/lv/pakalpojumi/rakstiskie-un-mutiskie-tulkojumi/mutiskie-tulkojumi/konferencu-tulkosana/

ANGĻU VALODAS KURSI AR INDIVIDUĀLU PIEEJU
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir trīs lielāko pasaules valodu vidū? Nav brīnums, ka dažādu vecumu cilvēki izvirzījuši sev par mērķi to apgūt augstvērtīgā līmenī pie kompetentiem pedagogiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai mācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārvalstīs, uzturoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.
BĒRNU NOMETNES, KAS AIZRAUJ BĒRNUS UN IEPRIECINA VECĀKUS
Ir kāda vieta, kur vērtīgas zināšanas savienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās atbildīgiem un zinošiem vietējiem pedagogiem, tiek uzaicināti arī ārvalstu viespasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” rīko tuvāko mēnešu laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI TEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā ātri un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno savlaicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana nepieciešama internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Cilvēkus saliedē valoda, tāpēc ir vērts ieguldīt laiku tās apgūšanā un pilnveidošanā. Ieskatieties www.skrivanek.lv daudzveidīgajā piedāvājumā un izvēlieties savu metodi ceļā uz jaunām zināšanām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *