Vienkāršas apmācības un demokrātiskas izmaksas

higiēnaMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligāta prasība katram, kurš darbojas pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šo apmācību apguve vajadzīga pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem .

Tie, kuriem noderīgas minimālās, higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, mēģinās atrast sev izdevīgāko apmācību iespēju. Ja vēlies higiēnas prasības apgūt ērti un vienkārši, vērts ieskatīties Webapmaciba.lv . Webapmacība sniedz normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības 24 stundas diennaktī – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādejādi pārtikas higiēna apgūstama ātri un ērti.

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par ļoti draudzīgām cenām – 10 EUR. Jāpiebilst, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Apmācības notiek online režīmā un tās noderēs ikvienam, kuram ikdienā jāievēro pārtikas higiēna.

Webapmacība piedāvā ātri un viegli iegūt minimālās higiēnas sertifikātu. Veic reģistrāciju un sāc mācīties jau tūlīt! Stājoties darbā darba vietās, kur jāievēro pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās , kā arī citviet, darbiniekam vajadzīgs sertifikāts par apgūtu apmācību.

Lai reģistrētos apmācībām, vispirms jāreģistrējas kā lietotājam, tad iespējams izveidot arī uzņēmuma kontu. Kad tas izdarīts, jāpasūta apmācība.

DAUDZPUSĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN NODERĪGI MATERIĀLI

Webapmacība gādā, lai higiēna tiktu apgūta efektīvi – kurss sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam ir aptuveni 2 stundas laika. Šo divu stundu laikā varēsi ērti veikt testu tik daudz reižu, cik vien paspēsi. Ja kārto eksāmenu vēlreiz, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam tiek ģenerēti jauni jautājumi un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas nodrošina, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Apmācību laikā tiek aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un citas.

WEBAPMACIBA.LV NODROŠINĀTĀS MĀCĪBAS NAV  TEV PIEMĒROTAS? SAŅEM NAUDU ATPAKAĻ!

Webapmācība nodrošina visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu 30 dienu laikā, ja apmācības nav atbilstošas pasūtītāja vēlmēm.

Ja sapratīsi, ka apmācības neatbilst Tavām vajadzībām, 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar kompāniju, rakstot e-pastu. Vēstulē jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. E-pastā jāpaskaidro arī tas, kādēļ  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs atbilstošs, Webapmācības atdos par mācībām maksāto naudu.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs teicama opcija. Pārtikas higiēna ir nozīmīga daudzviet – uzkrāj zināšanas par to mūsdienīgā veidā, internetā. Webapmācības – lieliska izvēle tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažās stundās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *